Udane życie seksualne to jedna z podstaw w przypadku każdego związku. Niektóre pary nie mają powodów do narzekań w tej kwestii, ale wiele par dotyka kryzys. Stres i przemęczenie najczęściej są przyczynami braku ochoty na zbliżenia. Nuda i rutyna to także jest najwięksi wrogowie każdego związku, dlatego tak ważne jest, by pielęgnować relację i próbować czegoś nowego. Dlaczego więc nie sięgnąć po rozmaite gadżety rozgrzewające atmosferę w sypialni? W przypadku pań świetnie sprawdzają się kulki gejszy, które umożliwiają trening mięśni Kegla. To właśnie te mięśnie odpowiedzialne są za zwiększenie doznań i to obojga partnerów.

Co można uzyskać za pomocą kuli do ćwiczeń mięśni kegla i jak ich prawidłowo używać?

Kulki gejszy są niewielkimi gadżetami przeznaczonymi do ćwiczenia mięśni dna macicy. Ich działanie polega na stymulacji za pomocą delikatnych drgań. Po włożeniu ich do pochwy zaczynają się o siebie delikatnie obijać co generuje wibracje.

Jeśli kobieta chce poprawić kondycję tych kluczowych mięśni, to warto sięgać regularnie po te kulki waginalne. Pochwa dzięki temu stanie się bardziej elastyczna i zwiększy się intensywność doznań podczas zbliżeń. Obecnie do dyspozycji jest szereg rodzajów kulek gejszy: silikonowe, biofeedback, progresywne lub wibrujące. Te ostatnie sprawdzają się idealnie podczas gry wstępnej, a pary mogą je traktować jako gadżet erotyczny. Jako że, z wiekiem mięśnie dna miednicy słabną, niestety zwiększa to ryzyko wystąpienia problemu z nietrzymaniem moczu i obniżeniem doznań seksualnych, warto systematycznie trenować te mięśnie za pomocą kulek miłości.

 

Ćwiczenie mięśni Kegla przy użyciu kulek gejszy jest niezwykle proste. Umieszczenie ich w pochwie jest bardzo proste. W celu ułatwienia aplikacji można użyć lubrykantu.  

Aby efekty były jak najlepsze, zaleca się stawiać jedną z kulek bezpośrednio przy szyjce macicy, a drugą przytrzymywać przez mięśnie pochwy. Bardzo ważne jest to, aby nie siedzieć podczas treningu z kulkami gejszy. Spełnią swoją rolę jedynie podczas ruchu. Można z nimi pracować, sprzątać, a nawet biegać czy tańczyć. Trening przy użyciu kulek miłośni nie powinien przekraczać trzech godzin na dobę. Jeśli kobiecie zależy przede wszystkim na wzmocnieniu mięśni Kegla, to powinna wybrać kulki biofeedback.