Jeśli kobieta pragnie cieszyć się udanym życiem seksualnym, to można jej polecić kulki do ćwiczeń mięśni kegla. Jest to też skuteczny sposób na uchronienie się przed problemem nietrzymania moczu. Pełnią one rolę gadżetu erotycznego, wzmagają doznania cielesne. Jak widać, nie tylko kobieta wiele skorzysta z trenowania mięśni dna miednicy, wpłynie to na zadowolenie także jej partnera. Używanie kulek dopochwowych jest niezwykle łatwe, w przypadku regularnych ćwiczeń nie będzie trzeba długo czekać na pojawienie się pożądanych efektów.

Jakie wybrać kulki kegla i dlaczego warto je stosować?

Kulki gejszy są traktowane przede wszystkim jako gadżety erotyczne, ale stanowią one świetne narzędzie wzmacniające mięśnie dna macicy. Wystarczy umieścić je w pochwie, po czym zaciskać na nich mięśnie, aby utrzymać je w środku. Działa to jak trening i jednocześnie można liczyć na doznawanie przyjemności cielesnej. Jeśli chce się uzyskać jak najlepszy efekt, to należy ułożyć kulki w taki sposób, aby jedna przylegała do szyjki macicy, a druga była przytrzymywana przez mięśnie pochwy. Każda pora jest dobra do tego, aby wykonać trening, bo nie ma w tym niczego trudnego, żadna osoba z otoczenia nie będzie nawet tego świadoma.

Do wyboru jest wiele rodzajów kulek gejszy, więc każda kobieta dobierze dla siebie idealny model. Jeśli mają one służyć przede wszystkim do ćwiczenia mięśni, to najlepiej sprawdzą się kulki biofeedback. Charakterystyczne dla nich są grzechoczące elementy w ich wnętrzu, które stanowią dodatkową stymulację dla mięśni, zwiększają efektywność treningu. Ciekawą opcja będą też grawitacyjne kulki gejszy, które mają różną wagę. Zwiększa się ją w miarę postępów. Dużą popularnością cieszą się silikonowe kulki gejszy ze względu na ich miękkość, szybkie rozgrzewanie się, długie utrzymywanie przyjemnego ciepła, higieniczność. Można też wybrać wibrujące kulki candy balls, które są idealną opcją podczas gry wstępnej, bo zwiększają doznania erotyczne. Poziomem wibracji steruje się za pomocą pilota.

Jako że mięśnie pochwy słabną wraz z upływem czasu, to warto zacząć trenować z kulkami gejszy. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla kobiet po ciąży, aby wzmocnić mięśnie pochwy, uelastycznić je i zwiększyć doznania erotyczne. Przyspieszają powrót do formy nie tylko po porodzie, ale też w okresie menopauzy. Ćwiczenia z kulkami zapobiegają opuszczaniu się narządów i nietrzymaniu moczu. Warto wykonać test sprawności swoich mięśni pochwy. Jeśli podczas oddawania moczu nie udaje się zatrzymać jego strumienia siłą mięśni krocza, to jest to wyraźny znak, że są osłabione i warto je wzmocnić.